Főoldal » Hírek » Szülők tájékoztatása óvoda és bölcsőde bezárásáról
Szülők tájékoztatása óvoda és bölcsőde bezárásáról

Tisztelt Szülők!

Mindnyájunk egészségének a védelme érdekében szüneteltetni fogjuk a bölcsődei és óvodai ellátást és nevelést március 16-tól, és arra kérünk minden szülőt, hogy már hétfőn se vigyék a gyermekeiket az intézménybe!

Kérem a szülőket, hogy legkésőbb keddig tegyenek meg mindent annak érdekében, hogy azután az otthonaikban vigyázzanak a gyermekeikre.

Tudjuk, hogy néhány családban nagy segítség a gyermekek közétkeztetésének lehetősége, így ezt a továbbiakban is biztosítani fogjuk mindazoknak, akik erre rászorulnak, hasonlóan a nyári, szünidei étkeztetéshez.

Azonban arra tekintettel, hogy talán mindenki nem tud gyors megoldást találni, hétfőtől ügyeleti rend működik majd az óvodában és bölcsődében. Ez az ügyelet később is működni fog, és meghatározott rend szerint fogadják majd a gyermekeket, ha szükséges.

Ennek mikéntjéről az intézményvezető ad majd tájékoztatást Önöknek.

Fontosnak tartom ismét hangsúlyozni, jelenleg sem tudunk városunkban igazoltan fertőzött koronavírusos betegről, a ma meghozott intézkedések a megelőzést szolgálják.

Megértésüket és együttműködésüket kérem!

Köszönettel

Novák Ferenc