Főoldal » Hírek » Tájékoztatás a zöldterületen történő parkolásról
Tájékoztatás a zöldterületen történő parkolásról

Tisztelt Gépjármű tulajdonosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy Zalakaros Város Önkormányzata 2017. július 05-től módosította a helyi környezet védelméről és a közterületek tisztántartásáról szóló 19/2014. (VI.21.) számú önkormányzati rendeletét.

A Rendelet értelmében Zalakaros város területén, a közterületeken a gondozott zöldterületre járművel ráhajtani, azon parkolni, azt bármi módon károsítani az alábbi táblával jelölt helyeken tilos.

A ZÖLDTERÜLETEN PARKOLNI TILOS!

A szabálytalan parkolás közigazgatási eljárást von maga után!

Felhívjuk figyelmüket, hogy a szabálytalan parkolás közigazgatási hatósági eljárást von maga után, ezért kérjük a rendelet betartását.

Szabóné dr. Csányi Mariann s.k.

Zalakarosi Közös Önkormányzati Hivatal Jegyzője