Főoldal » Programok » Ismét Novák Ferenc kapott bizalmat
Ismét Novák Ferenc kapott bizalmat

A szavazásra jogosult állampolgárok 44,46 %-a jelent meg a tegnapi helyhatósági választáson városunkban. A polgármesterjelöltek közül a Fidesz-KDNP színeiben induló Novák Ferenc 710 szavazattal ismét bizalmat kapott, így immár a harmadik ciklust kezdheti városunk polgármesterként.  A független jelöltként indult Szirtes Balázs 250 szavazatot szerzett.

A képviselő-testület korábbi tagjai közül Kötő Attilának sikerült eddigi helyét megtartani, aki a Fidesz-KDNP támogatásával indult a választáson. A testületbe a kormánypárt színeiben került be Czimondor Nándor és Végh Andor, a testület független tagjai lettek Stégli János, Vlasicsné Dörgönye Márta és Magyarné Kovács Judit.

Dr. Szabóné Csányi Mariann jegyző, a Helyi Választási Bizottság elnökének tájékoztatása szerint az új testület alakuló ülésére várhatóan október 28-án kerül sor.

Az eredmények előzetesek, jogerőre emelkedésük még nem történt meg.