Főoldal » Programok » Alakuló ülését tartotta az új képviselő-testület
Alakuló ülését tartotta az új képviselő-testület

Novák Ferenc polgármester. Czimondor Nándor, Kötő Attila, Stégli János, Vlasicsné Dörgönye Márta, Magyarné Kovács Judit és Végh Andor képviselők letették esküjüket és átvették megbízólevelüket az alakuló ülésen.

Titkos szavazással a képviselők Czimondor Nándort választották meg alpolgármesternek. A

A gazdasági bizottság elnök Magyarné Kovács Judit lett, tagjai Kötő Attila, Végh Andor képviselők, külsős bizottsági tag dr. Virág Zsolt. A humánpolitikai és ügyrendi bizottság elnöke Vlasicsné Dörgönye Márta, tagjai Stégli János és Végh Andor képviselők, külsős bizottsági tag Sinkovics Norbert.
Az ülésen Novák Ferenc polgármester ismertette ciklusprogramját, meghatázták a képviselői, polgármesteri és alpolgármesteri tiszteletdíjakat.
A polgármester kiemelte: a város turisztikai szerepkörének erősítése mellett minden eddiginél kiemeltebb figyelmet szeretne fordítania a lakosság mindennapi igényeire, komfortérzetének javítására.