Főoldal » Hírek » A Zalakarosi Közösségi Ház és Könyvár közleménye

Tisztelt Lakosság!

Kedves Szülők és Tanulók!

CIVIL HÁZ

Tájékoztatunk mindenkit, hogy a Zalakarosi Közösségi Ház és Könyvtár rendezvényei, illetve a Civil Ház minden közösségi programja (próbák, tornák, előadások, összejövetelek stb.) a hatályos járványügyi korlátozások miatt november 11-től 30 napig szünetelnek! A Civil Ház irodájában a Közösségi Ház munkatársai az alábbi időpontokban és elérhetőségeken tudnak felvilágosítást nyújtani:

Hétfőtől-péntekig 08:00-16:00 óráig:

Telefonszám: 06 30 98 33 944

E-mail-ben: kozossegihaz@zalakaros.hu

KÖNYVTÁR

A Városi Könyvtárban korlátoztuk felnőtt olvasóink könyvtárhasználatát. Mivel az épületbe felnőttek a dolgozókon kívül nem léphetnek be, ezért újból az online kapcsolatfelvételt és az alábbi lehetőségeket javasoljuk:

SPORTUDVAR

Továbbá a Zalakarosi Közösségi Ház és Könyvtár üzemeltetése alá tartozó sportudvar a hatályos járványügyi korlátozások miatt szintén szünetel! A megjelent hivatalos rendelet szerint az általános gyülekezés és a csoportos sportolás, így a szabadidős foci- és kosárlabda, sporttevékenység tilos. (Kivéve a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola dolgozói, tanulói iskolaidőben történő foglalkozások megtartására).

Azonban az egyéni szabadidős sportolás engedélyezett, pl. futás, gyaloglás, ezekhez a tevékenységekhez kérjük a város központjában lévő fitnesz parkot és az ott található futópályát használni!

Kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken tudunk felvilágosítást adni hétfőtől-péntekig 08:00-16:00 óráig:

Telefonszám: 06 30 98 33 944

E-mail-ben: kozossegihaz@zalakaros.hu

Az aktuális zalakarosi helyzetről folyamatosan frissülő információkat a zalakaros.hu oldalon, valamint a Zalakaros Város Önkormányzatának Hivatalos Oldala néven megtalálható facebook oldalon találhatnak.

Megértésüket köszönjük. Vigyázzunk egymásra!

Tisztelettel:

Sinkovics Norbert